Silniční doprava nadrozměrných, velkých nákladů, břemen

K naší hlavní specializaci patří silniční přeprava nadrozměrných nákladů a přeprava těžkých břemen. Zákazníkům nabízíme vždy nejvýhodnější řešení přepravy velkých nákladů.

Disponujeme dlouholetými zkušenostmi, během kterých jsme realizovali stovky náročných přeprav těžkých břemen, strojů a zařízení. Získanými zkušenostmi a znalostmi celé řady typů strojů dosahujeme vysoké efektivity při zachování optimálních nákladů. Díky tomu se vám silniční přeprava velkých nákladů neprodraží o nečekané výdaje.

 

Přepravíme jakýkoliv nadrozměrný náklad

Silnou stránkou našeho týmu jsou bohaté zkušenosti s přepravou nadrozměrných stavebních strojů, vrtných souprav a dalších zařízení. U tohoto druhu silniční dopravy velkých nákladů zajišťujeme i přepravu strojového příslušenství.

Naše silniční přeprava nadrozměrných nákladů také hravě zvládá přepravu hutních výrobků, turbín a generátorů, stavebních konstrukcí, komponentů větrných elektráren, ale i lodí, letadel a celá další řady specifických nákladů.

 

Disponujeme moderním vozovým parkem

Silniční doprava nadrozměrných nákladů je realizována nejmodernější technikou určenou pro tento druh činnosti.

 

Silniční přeprava nadrozměrných nákladů na klíč

V oblasti silniční přepravy velkých nákladů nabízíme kompletní přepravní služby na klíč a přesně podle vašich požadavků.  Váš náklad přepravíme bezpečně, profesionálně a v přesně stanovený čas. Zajistíme nejen samotnou přepravu velkých nákladů, ale také veškerá legislativní povolení. Zařídíme komunikaci s úřady, případně se správci komunikací.

Silniční doprava velkých nákladů především vyžaduje pečlivé plánování. Od začátku až do konce připravíme trasu nadrozměrného nákladu, vytipujeme krizová místa a navrhneme případné objízdné trasy. Během transportu zároveň zajistíme neustálý dohled a bezpečnost přepravy prostřednictvím doprovodných vozů. 

Spolehlivě dovezeme váš náklad do cíle.

 

 

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.